Zakelijk
De combinatie die je bij veel Nederlandse zzp-ers en kleine bedrijven ziet: een iPhone op een onbeperkte Odido-bundel, alles exclusief btw en op één factuur.
10 toestellen met abonnement Zoeken…
Deze vergelijking bewaren?
We mailen je deze lijst, zodat je er later rustig op terug kunt komen.
Een iPhone zakelijk afsluiten bij Odido levert twee posten op je factuur op: de bundel en de maandtermijn voor het toestel. Beide zonder btw, die je terugvraagt in je aangifte.
Odido rekent af op snelheid in plaats van op gigabytes. Voor mail, agenda en berichten is de laagste klasse genoeg. Videobel je regelmatig onderweg of gebruik je je iPhone als hotspot voor je laptop, dan wil je een stap hoger zitten.
Een iPhone ondersteunt meerdere eSIM-profielen, dus je kunt een zakelijk en een privénummer op hetzelfde toestel zetten. Fiscaal blijft het dan wel één toestel, dus houd er rekening mee dat je bij privégebruik moet corrigeren.
Na 24 maanden is het toestel afbetaald. Voor veel bedrijven is dat het moment om het door te schuiven naar een andere medewerker in plaats van in te ruilen: een iPhone van twee jaar oud krijgt nog jaren updates en doet zijn werk prima.
Zie ook zakelijke iPhone-abonnementen en Odido zakelijk.
De beste deals in je mail
Eén mail per maand met de scherpste abonnementen en toestellen. Verder niets.
© 2026 GSMweb.nl